Sonila Meço tregon vilën në fshatin turistik: Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë

Moderatorja Sonila Meço jo vetëm ka treguar se po pushon në Dardhë, një fshat turistik i Korçës, por ka zbuluar më shumë nga vila e saj atje.

Në rrjetet sociale, Meço ka publikuar disa foto nga shtëpia e saj në fshatin turistik, e cila duket mes gjelbërimit dhe luleve.

“Të ‘ushqesh’ një kopsht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë”, shkruan Sonila.