Surpriza romantike për Jonidën pasi u kthye nga Izraeli. Nga Romeo është?  

Prej disa ditësh në media po përflitet për një romancë të mundshme mes Jonida Maliqit dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj.

Jonida Maliqi është kthyer në Shqipëri pas konkurrimit të saj në Eurovizion në Izarel. Mirëpo është dikush që e ka pritur në mënyrë shumë romantike këngëtaren.

Ajo ka postuar një video të shtëpisë  dhe ambienti është  i mbushur me tullumbace dhe me lule gjithashtu.

Romeo është ai që i ka bërë surprizën këngëtares?