U publikua në mesnatë, kënga e me “dy pjesë” e Kidës dhe Mozzik thyen rekord

Ka arritur rreth 1 milionë e 300 mijë klikime ende pa u mbushur 24 orë nga publikimi i këngës. Në mesnatë, Kida dhe Mozzik publikuan këngën e tyre “PP”. Pjesa e parë e këngës është “Paranoja” dhe e dyta “Pishmon”.

Kënga ka dy zhanre të ndërthurura dhe është pritur mjaft mirë nga fansat e dyshes të cilët e kanë vlerësuar këngën dhe komentuar pozitivisht.

Kënga është 6 minuta e 30 sekonda e gjatë dhe përbëhet nga dy pjesë: Paranojë dhe Pishmon.