Video/ Një pikë karburanti përfshihet nga flakët në Kombinat

Një pikë karburanti u përfshi nga flakët në mbrëmjen e sotme në zonën e kombinatit në Tiranë, duke rrezikuar jetën e punonjësve dhe të kalimtarëve.

Ngjarja ndodhi pranë komisariatit nr 6 në kryeqytet e nga informacionet e para mësohet se flakët nisën si pasojë e një çarjeje dhe tubi i gazit mori flakë.

Pavarësisht flakëve të mëdha, nuk ka persona të lënduar, por ngjarja shkaktoi panik.

Zjarrfikësit shkuan menjëherë në vendngjarje dhe shuan flakët.