I zuri vendin në “Xing me Ermalin”, Rashel tregon ç’mendon për Kejvinën me fustanin e kuq

Rashel, pas ikjes së saj në “Xing me Ermalin”  u zëvendësua nga Kejvina, modelja shqiptare qe jetonte në Milano.

Kejvina, në mbrëmjen e parë të “Xing me Ermalin” u shfaq e veshur me një fistan të kuq, shumë të çarë, ku siç dukej, nuk kishte veshur të brendshme fare.

Rashel ka  folur për fustanin e kuq të Kejvinës, i cili bëri jo pak bujë në rrjetet sociale.

“Unë isha ajo vajza me forma dhe me fustane të ngushtë por ka disa njerëz që mbase nuk i plotësojnë kriteret e trupit me forma dhe i shprehin në një mënyrë tjetër, por nuk e di. Varet sesi e ka menduar Ermali por emisioni është për familjarë, nuk e di…”-është shprehur Rashel, e ftuar në “Pop Culture”.