Afërdita Dreshaj drejt altarit, fjalët emocionuese të Xhesikës për shoqen e ngushtë

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, shumë shpejt do të kurorzojë në martesë dashurinë e saj me çekun Jakub Kindl.

Ndërkohë që dasmës po i vjen data, shoqja e saj e ngushtë, Xhesika Berberi, i ka dedikuar disa fjalë emocionuese për gjithë mbështetjen që i ka dhënë në ditët e saj të mira dhe të vështira.

“Kaq shumë kujtime së bashku. Faleminderit që ke qenë gjithmonë aty kur kisha nevojë për ty. Jam shumë e bekuar që kam një shoqe të ngushtë si ti. Të dua shumë!”,  ka shkruar Xhesika bashkangjitur fotos me Afërditën.

Kujtojmë se modelet shqiptare së bashku me disa mikesha të tjera ndodhen në Las Vegas për festën e beqarisë së Afërditës.