Albi Nako ‘provokon’ mediat, i komenton Albës në Instagram

Albi tashmë e ka mësuar se të hedhë ndonjë batutë nga ato të tijat, do të bëhet direkt lajm. Megjithëse nëpërmjet këtyre komenteve ‘medemek’ provokative, koreografi tenton të fshehë lidhjen me Albën.

Në një foto që Alba ka postuar në Instagram, në një pishinë dhe me shkrimin: “Bashke do shihemi nesër për tu njohur me më te rejat e motit ne Tv Klan”, Albi i ka komentuar:

“Unë di që do shihemi në Klan për tjetër gjë.”

🌞 Bashke do shihemi neser per tu njohur me më te rejat e motit ne Tv Klan

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on