Arbana Osmani njofton kur do të dalë libri në shitje dhe ku do mund ta gjeni

Arbana Osmani prej disa muajsh ka bërë me dije në rrjetet e saj sociale se po merret me librin e dytë të gatimit. Pas suksesit me librin e parë, Arbana vjen me “Receta për 5 minuta” ku vazhdimisht ka ndarë më ndjekësit e saj momente kur ajo përgatitej për librin.

Gatimet e saj, recetat e të cilit gjenden në librin që do dalë shumë shpejt, i ka ndarë dhe me miqtë e saj të cilët i ka ftuar në shtëpi.

Në një postim në Instagram, Arbana ka njoftuar se libri do të dalë me 13 nëntor në Panairin e Librit:

“Se bashku me Jonin😊, jemi te lumtur t’ju bejme me dije se Libri im i ri “Receta per 5 minuta” do te dale ne 13 Nentor ne Panairin e Librit ne Tirane, ne te gjitha librarite e Shqiperise dhe Kosoves si dhe do te shitet online ne te gjithe boten ne ëëë.amazon.com. Photo credits @eduartgrishaj Se bashku me Jonin😊, jemi te lumtur t’ju bejme me dije se Libri im i ri “Receta per 5 minuta” do te dale ne 13 Nentor ne Panairin e Librit ne Tirane, ne te gjitha librarite e Shqiperise dhe Kosoves si dhe do te shitet online ne te gjithe boten ne ëëë.amazon.com. Photo credits @eduartgrishaj“- shkruan Arbana në Instagram.