Bes Kallaku e quan Monika Kryemadhin “katunare”

Ditën e sotme Bes Kallaku e ka nisur me një postim “katunarllëku”. Pikërisht për thjeshtësinë dhe origjinalitetin e tij  është dhe shumë i dashur për publikun dhe popullor.

Në foton e postuar në Instagram mëngjesin e sotëm, aktori pozon me Monika Kryemadhin dhe i shohim të dy në pozën e famshme të “Besit katunar”.

“Mirmjes, kur bashkohen 2 katunar bashke, dihet se ku do dalin ne fotografi moooooo”, shkruan Besi krahas fotos së postuar.

 

Mirmjes, kur bashkohen 2 katunar bashke, dihet se ku do dalin ne fotografi moooooo… @monika.kryemadhi

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on