Bie nga lartësia e pallatit, humb jetën një person në Durrës

Një person ka humbur jetën mbrëmë në Durrës, pasi sipas të dhënave të para nga policia ka rënë nga lartësia e një ndërtese.
Paraprakisht, policia sqaron se personi ka rënë mbrëmë vonë aksidentalisht nga ndërtesa.
“Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrëzuar aksidentalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, sqaron policia.