E ofendon se mban famën me të pasmet, Bebe Rexha i kthen fanses komentin epik në shqip

Bebe Rexha ka psotuar dje një video në profilin e saj në Instagram që ka tërhequr jo pak vëmendje. Teksa ishte në një udhëtim me avion privat, Bebe shihej teksa bënte “twerk” dhe më pas dy pilotët.

Kjo video është shoqëruar me komente të shumta dhe një ndër fanset e saj i ka komentuar në shqip:

“Je e sforcuar për të mbajtur famën me bythë.”

Por Bebe Rexha i ka kthyer komentin epik po në shqip:

“Shko laj gomarin.”

Komenti i Bebes ka marrë shumë pëlqime nga fansat, të cilët e vlerësojnë edhe për faktin se ka folur shqip.

 

View this post on Instagram

 

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on