Flash News

E-TJERA

I hidhet molotov, shpërthen në flakë “Audi” në Shkodër

I hidhet molotov, shpërthen në flakë “Audi” në

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Shkodër në orët e para të mëngjesit.

Një mjeti tip "Audi" i parkuar në parkingun e një supermarket pranë teatrit "Migjeni" ka shpërthyer në flakë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 të mëngjesit.

Mësohet se autori i maskuar i është afruar mjetit, i ka hedhur molotov dhe më pas është larguar. Nga shpërthimi automjeti thuajse është djegur plotësisht.

Policia e Shkodrës ndodhet ne vendngjarje ndërsa po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.

Të fundit