Flash News

E-TJERA

Përfshihet në flakë azili në Kavajë, lëndohet një e moshuar

Përfshihet në flakë azili në Kavajë, lëndohet

Përfshihet në flakë azili i të moshuarve në Kavajë.

Sipas të dhënave nga policia, zjarri i rënë sot ka ndodhur aksidentalisht dhe për pasojë është lënduar një e moshuar.

“Më datë 23.01.2023, dyshohet se aksidentalisht ka rënë zjarr në një qendër për të moshuar. Si pasojë është dëmtuar lehtë një e moshuar që qëndron në këtë qendër.

Zjarri është shuar pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikëse”, njofton paraprakisht policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Të fundit