Flash News

E-TJERA

Përmbyset kamioni në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Përmbyset kamioni në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Një aksident ka ndodhur pak më para të Rruga e Kombit. Mësohet se një kamion është përmbyshur në rrugë, ndërsa dyshohet se ka viktima.

Nga pamjet që qarkullojnë në media shihet kamion i tonazhit i përmbysur në mes të rrugës.

Kamioni ishte ngarkuar më lëndë drusore, ndërsa ngjarja ka ndodhur në Fushë-Dukagjin.

Kamioni ka prishur trafikndarësen dhe ka kaluar në anën tjetër të rrugës duke u përplasur edhe me pjesën anësore të shkëmbit.

Të fundit