Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

PD mbajti dje Kuvendin Kombëtar për votëbesimin e Berishës 

‘Popujt qe flenë ne demokraci, rrezikojnë të zgjohen në diktaturë’-Nga Argita Malltezi

Zbardhet rezoluta e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike për aksionin opozitar

Berisha thirrje opozitarëve: Rama rrëzohet vetëm me aksion pa kthim dhe mosbindje civile

“E dija që ishte gabim”, pranon McGonigal: Kam punuar të fus njerëz në listën e sanksioneve të SHBA

Programi i rindērtimit, ku shkuan 730 milionë euro?

Hidhet shorti i Euro 2024, Shqipëria në Grupin Bme Spanjën, Kroacinë dhe Italinë

Berisha votëbesohet si kryetar i Partisë Demokratike

Dyshohet se Naim Murseli e vrau bashkëshorten e tij për 20 milionë euro sigurim jetësor

E lidhur: “Naimi na ka prerë në besë”, flet babai i Liridona Murselit: Ja pse ma vrau vajzën

Pjesë e grupit Breçani-Mata me nofkën “Daja”, arrestohet në Spanjë, Ismail Zeneli

 

 

 

Të fundit