Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

I dha vulën PD-së/ Drejtësia e re shkarkon nga detyra gjyqtarin Agron Zhukri

Video/ Protestuesit hedhin molotov para godinës së bashkisë

Foto/ Efektivët e veshur si civilë tentojnë të arrestojnë protestuesin

Fotolajm/ Molotov dhe përplasje, pamje nga protesta para Bashkisë së Tiranës

Pas përplasjeve politike, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi shtrëngojnë duart

Berisha- intelektualëve: Shqiptarët sot janë objekt i një agresioni mafioz e mediatik

 

 

Të fundit