Flash News

E-TJERA

Video/ Përfshihen në flakë ish-depozitat e karburantit në Ballsh

Video/ Përfshihen në flakë ish-depozitat e karburantit në

Përfshihen nga flakët disa ish-depozitat me lëndë djegëse në qytetin e Ballshit.

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka ndarë pamjet përmes rrjeteve sociale, ndërsa forcat zjarrfikëse kanë shkruar në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

“Shërbimet zjarrfikëse po punojnë për fikjen e një zjarri në disa ish-depozita lëndë djegëse dhe vendosjen e flakëve nën kontroll”, shkruan Balla.

Të fundit