Edhe pse janë me partnerë të tjerë, çifti i Hollywood-it i jep fund martesës 9-vjeçare

BEVERLY HILLS, CA - MAY 22: Actress Jenna Dewan attends the 28th Annual EMA Awards Ceremony at Montage Beverly Hills on May 22, 2018 in Beverly Hills, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic) WESTWOOD, CA - FEBRUARY 01: Actor Channing Tatum attends Universal Pictures' "Hail, Caesar!" premiere at Regency Village Theatre on February 1, 2016 in Westwood, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Channing Tatum dhe Jenna Dewan të cilët bashkë kanë dhe një vajzë janë zyrtarisht të ndarë. Edhe pse prej dy vitesh ata i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe kanë vazhduar jetën me partnerë të ndryshëm, vetëm tani kanë arritur të përfundojnë procedurat e divorcit, 8 vite pas martesës.

Lajmi është bërë me dije nga mediat e huaja të cilat shkruajnë se çdo gjë ka shkuar mirë dhe me marrëveshje të plotë nga të dyja palët.

Dy aktorët kanë të drejta juridike dhe fizike për të qëndruar me vajzën. Nga ana tjetër Channing është në një lidhje dashurie me këngëtaren Jessie J. e ndërsa Jenna është në pritje të një fëmijë me Steve Kazee.

Mandatory Credit: Photo by Broadimage/Shutterstock (10436524ae)
Jenna Dewan and boyfriend Steve Kazee
WWE 20th Anniversary Celebration, Staples Center, Los Angeles, USA – 04 Oct 2019