Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Berisha zbardh detaje nga gjyqi me Antony Blinken: Po mbroj dinjitetin tim

■ I vrau motrën, Vladimir Kurti i përgjigjet nga burgu Dan Hutrës: Premtoi 2-3 mijë për të më goditur në qeli

■ E lidhur: Njihej me pseudonimin "Daja": Dan Hutra Ishte spiun i Policisë së Shtetit

■ Rishfaqet Nuredin Dumani, i penduari i drejtësisë shoqërohet në Gjykatën e Posaçme

■ Dy atentate me 4 viktima, “zbërthehet” Henrik Hoxhaj: Nuredin Dumani më premtoi 60 mijë euro

■ Tensionet në veri, KASH thirrje ndërkombëtarëve: Ruani neutralitetin dhe dënoni provokimet nacionaliste serbe

■ Incidentet në Veri, vjen ndëshkimi i parë për Kosovën nga SHBA 

■ “S’mund të kemi kryetarë me Zoom”, Kurti tregon si refuzoi kërkesën e Escobar 

■ Shoqërimi i Bushatit, reagon PD Shkodër: Krimi bën ligjin, policia u bindet urdhrave politik 

As vetë policia nuk e di arsyen e shoqërimit të Arvit ■ Bushatit 

■ BIRN: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për mandatin e Xhaçkës ‘në rreth vicioz’ 

Latest news