Era Istrefi bashkëpunim me të dashurin e reperes më të famshme në botë

Cardi B është për momentin reperja më e famshme në botë. Gjithnjë sjell materiale që e mbajnë atë në maje të klasifikimeve botërore dhe duhet thënë se për të, viteve e fundit, kanë qenë një sukses i madh.

Epo, Era Istrefi do të sjellë një bashkëpunim me të dashurin e Cardi B, reperin Offset. Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi vjen me një bashkëpunim shumë të rëndësishëm me emra atë njohur në gjithë botën, si Yellow Claw dhe Offset.

 

View this post on Instagram

 

I LOVE YOU HOLD ME AND I HOLD YOU CONGRATS 6 🏆 @billboard

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

Kënga mban titullin “Let’s get married” dhe do të publikohet të premten.

 

View this post on Instagram

 

FRIDAY

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

 

View this post on Instagram

 

SHOUTOUT TO OUR NEW TEAM. ALBUM MODE ON. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by Yellow M.F. Claw (@yellowclaw) on