“Flet vetë”, Berisha nuk i reziston dot tundimit dhe shpërndan videon që satirizon Gramoz Ruçin

Një video që satirizon kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi, është bërë publike dhe pop qarkullon në rrjetet sociale.

Ish kryeministri Sali Berisha nuk i ka rezistuar dot tundimit për ta shpërndarë në faqen e tij në facebook. Ai i fton ndjekësit e tij ta shikojnë videon vetëm me dy fjalë, “Flet vetë”, duke ju referuar përmbajtjes së videos.

Flet vete..! sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 8. Juli 2019