Foto/ Ja si i përgjigjet Majlinda Bregu marrëveshjes Rama-Basha

Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka qenë mjaft  kritike ndaj liderit të opozitës, Lulzim Basha, lidhur me qendrimin për të mos marrë pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, kritika të cilat i shprehu në mbledhjen e Grupit Parlametar të PD po ashtu edhe para mediave.

Por, marrëveshja e një natë më parë mes kryedemokartit dhe kryeministrit, Edi Rama duket se i ka kthyer buzëqeshjen Bregut.

Demokratja ka publikuar në rrjetet sociale një foto teksa buzëqesh dhe bashkangjitur saj shkruan me ironi: “Buzëqeshja është hakmarrja më e mirë për të gjithë”.