FOTOT/ Incidenti i Genta Ismailit, i zbërthehen kopsat në emision

Genta Ismaili ishte e ftuar sot në  emisionin “Xing me Ermalin”. Këngëtarja energjike dhe shumë e dashur për publikun kishte ardhur në emision e veshur me një fund dhe xhaketë të bardhë poshtë të cilës i dukeshin pak reçipetat.

Por si për ironi të fatit, teksa po fliste me moderatorin Ermal Mamaqi për operacionin që ka bërë për zvogëlimin e gjoksit, Gentës iu zbërthye kopsa e xhaketës. “Incidenti” kaloi me batuta nga moderatori.