I mban larg vëmendjes së publikut, Sokol Balla poston fotot nga pushimet me fëmijët

Moderatori i “Real News”, Sokol Balla është munduar të mbajë larg vëmendjes së publikut dhe mediave fëmijët e tij. Ai rrallë poston foto me ta por së fundmi ai ka shkëputur disa nga momentet e pushimeve me djalin dhe vajzën e tij.

Teksa ndodhen me pushime në Mal të Zi, Balla ka postuar foto me të bijën me parashutë dhe më djalin duke bërë xhiro me jet-ski.

 

View this post on Instagram

 

L❤️ve is in the Air!

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

I’m his Daddy. He is Cool! 💪

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

“Gang gang. Baba cool”- shkruan gazetari në selfien me dy fëmijët e tij.

 

View this post on Instagram

 

Gang Gang (Daddy Cool)

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on


Balla ka qenë i martuar me Ministren e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Ballukun. Gazetari ka disa vite që  është divorcuar me Ballukun dhe nga martesa ka dy fëmijë.