Joe dhe Sophie çifti më i mirë me 7 nominime në “People`s Choice Award”

Sophie Turner dhe Joe Jonas janë çifti më i nominuar në “People`s Choce Aëard”. Dyshja u kthyen në kryefjalën e mediave rozë si dhe dasma e tyre mori vëmendje maksimale nga mediat e nga fansat në gjithë botën.

 

View this post on Instagram

 

Thank you babe for throwing me the most epic bond themed 30th birthday 🎂😎 here’s a few pictures before the 🍸

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

Ata kanë marrë 7 nominime si çifti më i mirë në “People`s Choce Award”.Sophie Turner është një ndër aktoret më të dashura sidomos për rolin e saj në 8 sezone të “Game of Thrones” si dhe Joe një ndër këngëtarët e preferuar i cili bashkë me tre vëllezërit e tij po kapin majat e suksesit në muzikë me rikthimin e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Mr and Mrs Jonas 📸 @corbingurkin

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on


Joe gjithashtu ka mbështetur maksimalisht Sophie-n në “Game of Thrones” dhe madje ai është veshur si ajo për t`i uruar suksese bashkëshortes së tij, një video që bëri xhiron e rrjetit.

 

View this post on Instagram

 

MOOD

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on