Klea Huta në lidhje me Elgit Dodën? Flet publikisht moderatorja

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndër çiftet më të komentuara së fundmi ttë shoëbizit shqiptar. Publikimi i disa fotove të tyre nga plazhi ngjalli dyshime se dyshja mund të

Pak ditë më parë, në një intervistë për “Prive”, Elgiti, megjithëse nuk donte të fliste më për këtë temë, u përgjigj shkurt: “Edhe mund të kemi, edhe mund të mos kemi diçka në të ardhmen”.

E ftuar në emisionin “Rudina”, ditën e djeshme Klea Huta e pyetur nga moderatorja, u përgjigj, “Nuk dua të flas më për këtë pjesë, edhe për këtë është përfolur shumë” .

“Nëse jeni vërtet çift, do të ishit një çift shumë i bukur”, iu drejtua Rudina Kleas, e cila e falenderoi duke buzëqeshur.

Klea u shpreh se i ka diskutuar këto thashetheme me Elgitin, dhe shtoi se nuk janë të mërzitur, por më shumë të bezdisur.