Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Sulmohet me armë policia e Kosovës, vritet një efektiv dhe plagoset një tjetër

E lidhur: Foto/ Ky është polici që mbeti i vrarë nga sulmi i armatosur në veri të Kosovës

Policia e Kosovës konfirmon vrasjen e tre sulmuesve në veri, arrestohen 4 serbë

Të armatosur dhe të maskuar, Kurti nxjerr fotot e grupit që sulmoi Policinë e Kosovës

Vrasja e policit në Kosovë, Rama reagon me rezerva, asnjë kritikë për Vuçiç

'Deliri idiot i madhështisë' së kandidatit socialist për Kukësin: Reklamë në 'Times Square' 

Zgjedhjet në Kukës, KQZ: Deri në orën 19:00 votuan 45.70 % e zgjedhësve  

Dhunohet një efektiv i forcave ‘Shqiponja’ në Laprakë 

Ky është njëri nga terroristët e vrarë (FOTO)

Të fundit