Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Të shtëna me armë në Kamëz, një i vrarë dhe një i plagosur

Policia e Kosovës operacion për grabitjen në Suharekë: Një i vrarë, 2 të plagosur

Destinacion Shqipëria, kapen 139 mijë euro në Bari

Kush është i riu që u vra nga policia në Kosovë 

Berisha në Kamzë: Pas dhunimit të votës së lirë, po mohon të drejtat kushtetuese të deputetëve 

I përfshirë në trafik droge, ndalohet kryekomisari i Korçës 

Shqiptari hedh në gjyq qeverinë britanike 

Dokumentet/ Mashtrimi me numrin e dëshmorëve 

Të fundit