KRYESORE

Kush është i dashuri i "Senës", mediat kapin mat aktoren

Aktorja e njohur turke Dilan Çicek Deniz që për publikun shqiptar njihet si "Sena" e Çukurit, është kapur mat nga mediat turke me të dashurin e saj. Aktorja mesa duket po përjeton një histori të re dashurie dhe sipas mediave turke, 25-vjeçarja është në një lidhje me biznesmenin e ri Alihan Aloglu.

Sipas po të njëjtave burime, dyshja janë bashkë prej dy muaj, por vetëm së fundmi kanë arritur të kapen mat nga paparacët.

Ata darkuan së bashku me miqtë e tyre në një restorant në Bebekoy. Pas darkës, aktorja u pa të largohej me makinën e biznesmenit dhe u mundua të fshihej nga paparacët.

Ditari politik

Të fundit