Mesazh për fëmijët, Rama uron Krishtlindjen

Kryeministri Edi Rama ka uruar mëngjesin e sotëm shqiptarët për festën e Krishtlindjes.

Përmes një postimi në Facebook, Rama ka zgjedhur këngën “Nuk festoj pa ty” për të uruar këtë festë.  Në video janë fëmijët ata që këndojnë dhe urojnë festat.

“Mirmëngjes dhe Krishtlindje të gëzuar,”- shkruan Rama krahas videos.