Në 17-vjetorin e lindjes, Blendi uron me foton e veçantë Mishelin

Blendi Fevziu është rikthyer 10 vite pas në kohë me një foto me të bijën e tij Mishelin. Në një sfond me borë, të veshur trashë dhe të gëzuar, është fotoja që moderatori i ‘Opinion’ ka zgjedhur nga arkiva për të uruar të bijën në 17-vjetorin e saj të lindjes.

Fotoja e realizuar në Mavrovë, tregon lidhjen e fortë që Blendi ka me të dyja vajzat e tij, i cili i merr gjatë gjithë kohës në udhëtimet që bën jashtë Shqipërisë.

“Gëzuar ditëlindjen Mishel”, -shkruan Blendi krahas postimit.

Moderatori ka dhe një vajzë tjetër, Alis, e cila ka rrëmbyer zemrën e fansave dhe ndjekësve të Blendit me bukurinë dhe ëmbëlsinë që ka vogëlushja 4-vjeçare.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday Mishel ❤️. (Mavrove 2010)

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on