Në moshën 44-vjeçare, këngëtarja e famshme Natalie Imbruglia bëhet nënë për herë të parë

Natalie Imbruglia është bërë nënë për herë të parë në moshën 44-vjeçare. Ajo ka ndarë me gjithë fansat të martën në mbrëmje një foto shumë të bukur e të ëmbël në Instagram teksa mbante dorën e të porsalindurit.

Në përshkrimin që i bëri fotos, këngëtarja e hitit “torn” zbuloi dhe emrin e të birit:

“Mirë se vjen në këtë botë … Max Valentine Imbruglia. Zemra ime po shpërthen #djaliim”.

Natalie njoftoi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë në korrik, pasi iu nënshtrua Fekondimit in Vitro (IVF) me ndihmën e një dhuruesi të spermës.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to the world.. Max Valentine Imbruglia 💙 My heart is bursting 🥰🥰🥰 #myboy

A post shared by natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia) on

 

View this post on Instagram

 

Morning! Workout time 🏃‍♀️🏃‍♀️🏋🏻‍♂️🤸🏽‍♂️🧘🏽‍♀️

A post shared by natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia) on