Një gjyshe si Jozefina Topalli, ndan me ndjekësit momente me nipin

Nuk ka shumë kohë qëkur ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, është bërë gjyshe. Vajza e saj ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë dhe Jozefina është bërë po ashtu gjyshe për herë të parë.

Si duket ky rol i ri në jetën e ish-deputetes, ka sjell paqe dhe gëzim, teksa ndan me ndjekësit dhe miqtë e saj momente me nipin.

Sigurisht, ajo është kujdesur që mos të tregojë fytyrën por shumë e kujdesshme në përqafimet që i jep. Topalli duket shumë në formë dhe elegante edhe pse tashmë është gjyshe.

Krahas fotos, Jozefina ka preferuar të shpreh gjithë dashurinë për nipin me vetëm një emoji zemre.