“O i poshtër”, Jul Deda i bën kërkesë Marinës: Trego surprizën para datës 1 shkurt

Përmes një postimi në Instagram, Jul Deda i ka bërë thirrje Marinës që të mos i lërë shqiptarët të presin deri me datën 1 shkurt.

Në foton që ai ka postuar ku është me Marinën gjatë numrave që kanë bërë në “Klanifornia”, Juli shkruan se Marina ka një surprizë dhe mesa duket vetëm në 1 shkurt do e marrim vesh.

Krahas fotos, aktori shkruan:

Marinaaa, tregoja njerezve surprizen e sezonit te ri, mos i ler te presin deri ne 1 Shkurt…! 😉
@marina_vjollca

Teksa Marina i ka kthyer përgjigje duke i komentuar:

O Jul o i poshter😂

Nuk dihet ende për çfarë surprize bëhet fjalë, megjithatë, si duket Në “Klanifornia” do ketë disa risi, e ndërsa fansat nëpër komente aludojnë se ndoshta ata dy do të prezantojnë bashkë.

 

View this post on Instagram

 

Marinaaa, tregoja njerezve surprizen e sezonit te ri, mos i ler te presin deri ne 1 Shkurt…! 😉 @marina_vjollca

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on