Panuçi shpall listën e Kombëtares për ndeshjet kualifikuese Euro 2020

Kristan Panuçi, trajneri i Kombëtares shqiptare, ka shpallur listën e plotë të futbollistëve që do të grumbullojë për dy ndeshjet, të vlefshme për kualifikueset e Euro 2020.

Kombëtarja shqiptare ka dy ndeshje, atë kundër Turqisë që o luhet në “Loro Boriçi” në datën 22 mars dhe Andorrës me 25 mars në transfertë.

Grumbullimi i Kombëtares do të nisë ditën e dielë.