Përflitet për ndarje, por Rudina Dembacaj “kapet mat” me bashkëshortin

Me bashkëshortin apo ish-bashkëshortin?

Prej disa kohës tashmë  përflitet për një ndarje të mundshme mes Rudina Dembacajt dhe bashkëshortit të saj. Vetë Rudina i ka shtuar akoma më shumë dyshimet pasi në daljet e saj televizive ka refuzuar të flasë për këtë temë.

Mirëpo, teksa vetë moderatorja nuk flet për temën dhe na ka lënë kaq kurioz, “Bordo.al” ka fotografuar Rudinën me bashkëshortin e saj, Aleksin, të ulur të dy në një kafe.

Ata shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit duke biseduar dhe ende nuk po kuptojmë nëse janë akoma bashkë, apo janë ulur në kafe thjesht si dy prindërit e Viktorias, të cilët takohen për shkak të vajzës.