Flash News

POLITIKOFF

Eliona Pitarka do të bëhet nënë për herë të parë

Eliona Pitarka do të bëhet nënë për herë të

Prej kohësh përflitet se aktorja e humorit  Eliona Pitarka është shtatzënë. Në fotot që ka postuar në Instagram së fundmi është munduar ta mbajë të fshehtë këtë lajm, mirëpo sapo e ka pranuar.

Fansat i kanë bërë disa pyetje aktores në "Ask me" dhe Eliona e ka pranuar.

Nje ndjekës e pyeti Elionën nese ajo synon te krijoje familje ne te ardhmen apo ende do të ketë synim për karrierën, ndërsa ajo tha se po i bën të dyja.

E kush tha qe nuk mund ti besh te dyja paralelisht, sepse une po i bej te dyja”- u përgjigj Eliona.

Eliona Pitarka do të bëhet nënë për herë të

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)

 

 

Ditari politik

Të fundit