Flash News

POLITIKOFF

Kush e fiton “BBV3”? Ja çfarë thotë opinionistja e Për’puthen

Kush e fiton “BBV3”? Ja çfarë thotë opinionistja e

Opinionistja Neda Balluku, përmes një “Ask me a questions” në Instagram ka folur me ndjekësit e saj për tema të ndryshme.

Por një vëmendje të madhe Neda i kushtoi dhe formatit të ‘BBV3’, teksa shumë banorë e pyeten lidhur me shumë personazhe të shtëpisë dhe cilin banor Neda shikon si fitues.

“Kush e meriton ta fitojë Big-un, kush do ti ta fitojë dhe kush mendon se do e fitojë?”- ishte kjo pyetja e drejtuar për Nedën, teksa kjo e fundit u përgjigj:

“BB mendoj se e meriton ta fitojë Jul Deda. Do doja ta fitonte Jul Deda ose Romeo Veshaj. Mendoja që mund ta fitonte Heidi, por nuk është në moment të mirë”.

Kush e fiton “BBV3”? Ja çfarë thotë opinionistja e

Të fundit