Flash News

POLITIKOFF

Sara dhe Ledri bëhen bashkë në New York?

Sara dhe Ledri bëhen bashkë në New York?

Teksa emrat e tyre janë më të lakuarit në mediat roz, reperi Ledri Vula dhe influencierja Sara Hoxha janë fotografuar së bashku.

Në një koncert që Ledri Vula mbajti mbrëmë në New York, e ku këndoi edhe Tayna, në të ka marrë pjesë edhe  Sara.
Ajo ka qenë në publik dhe ajo është fotografuar nga fansat.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë çift i zyrtarizuar prej vitesh, madje kanë sjellë në jetë një vajzë.

Sara dhe Ledri bëhen bashkë në New York?Sara dhe Ledri bëhen bashkë në New York?

Të fundit