POLITIKOFF

Si ndikon eklipsi i diellit në shenjat e horoskopit

Si ndikon eklipsi i diellit në shenjat e horoskopit

në orën 13:00, sot ka ndodhur eklipsi diellor dhe kjo ishte e dukshme për ata që jetojnë në skajet veriore, sigurisht duke përdorur syze për ta parë.

Nga ana astrologjike ky moment do jetë vendimtar për ata që kanë profesion kreativë dhe ka shumë gjasa të realizojnë shpikje.

Do jeni shumë të qetë dhe të qartë mendërisht sepse do keni favorizimin e universit. Ata që janë në shenjat e Binjakëve, Virgjëreshës, Peshores, Peshqve dhe Shigjetarit do të ndikohen shumë nga eklipsi. Ndërsa më pak do preken Luanët, Gaforrja dhe Dashi. Edhe Ujorët do shkëlqejnë në nivel kreativ. Bricjapi do i japë përgjigje një pyetjeje të vogël që e ka munduar. Ndërsa Akrepi dhe Demi do preken nga eklipsi në nivel ekonomik

Të fundit