Flash News

POLITIKOFF

"Urime Pavarësinë", Rita Ora uron Shqipërinë

"Urime Pavarësinë", Rita Ora uron Shqipërinë

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka zgjeedhur një mënyrë të veccantë për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë.

Rita e ka uruar përmes postimeve në llogarinë e saj në Instagram ku ka ndarë disa foto nga darka e organizuar nga presidentja Vjosa Osmani.

"Urime Pavarësinë", Rita Ora uron Shqipërinë "Urime Pavarësinë", Rita Ora uron Shqipërinë

Rita erdhi në Kosovë me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe babain. Ajo zgjodhi vendlindjen për të festuar ditëlindjen.

Të fundit