Rama kritikon deputetin që nuk vë maskë, me apo pa dashje i drejton edhe gishtin e mesit

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer batutat si gjithmonë me deputetin Kujtim Gjuzi. Teksa e kritikon se nuk e mban maskën, i tregton edhe si ta përdorë që t’i duken edhe mustaqet, por gjatë shpjegimit Rama me apo pa dashje i tregon nga foltorja e kuvendit edhe gishtin e mesit.

“Kujtim vër maskën, nuk është shall, por është mbrojtëse, kur e mban këtu dukesh sikur e përdor si shall.

Kur e mban maskën këtu dhe e ngre lart vë veten në rrezik, natyrisht kujdesi që mustaqet të duken se janë simbol i partisë tënde”, u shpreh Rama.