Rama poston për herë të parë video ‘tik-tok’, zgjedh ‘deklaratën e famshme’ të Bashës në Kuvend

Tik-tok është kthyer në trendin më të ri, i përhapur edhe më shumë gjatë periudhës së pandemisë, për shkak të kufizimeve dhe qëndrimeve në shtëpi.

Për herë të parë, Rama poston në instagram një video ‘tik-tok’, por me ‘personazh’ një vajzë, e cila ka zgjedhur të risjelle deklaratën e famshme të kreut të PD, Lulzim Basha në kuvend.

 

View this post on Instagram

 

Artiste😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on