Flash News

KRYESORE

Si të eksperimentoni "french"

Manikyri klasik french është i famshëm botërisht dhe duket se nuk del kurrë nga moda. Njerëzit e adhurojnë thjeshtësinë e tij – një vizë e bardhë me një bazë nude.

Megjithatë, pse të mos e modernizojmë pak?! Pse të mos e bëjmë manikyrin french të duket më i gjallë dhe më tërheqës për syrin.

Nga ngjyrat pastel deri tek ato neon, shembujt e mëposhtëm të marrë nga Pinterest do t’ju bëjnë të dashuroheni me “french-in e ri”.

Ditari politik

Të fundit