Skandali në polici: Shefi i policisë bën pazare droge

Fiks Fare” denoncon sonte në mbrëmje një skandal që ndodh në radhët e Policisë së Shtetit. Një shef policie bën pazar për një marrëveshje prej 30 mijë eurosh me një qytetar. Ne këmbim të parave zyrtari i policisë ofron drogë.

Oficeri i lartë i Policisë së Shtetit është filmuar me zë dhe figurë teksa bën pazare për të trafikuar kokainën.

Punonjësi i policisë del garant për cilësinë e kokainës dhe tregon rrugën që ndjek ajo kur hyn në Shqipëri.

Detajet i mësoni mbrëmjen e sotme në “Fiks Fare”…/TCH