Sondazh/ Burrat VS Gratë; kujt i shkon më shumë kostumi në tapetin e kuq Zendaya-s apo Michael-it?

Në përgjithësi, vajzat janë shumë të apasionuara pas djemve që veshin kostume por kur gjininë femërore e shohim me kostum “burrëror” është komplet “heqje petulle” siç thonë djemtë në zhargon.

Aktorja e famshme Zendaya dhe Michael B.Jordan duket se kanë shumë shije në veshje. Rastësisht, dy aktorët kanë bërë të njëjtën zgjedhje dhe ne nuk mund të zgjedhim dot kujt i rrinë më bukur.

Aktorja e serialit “Euphoria” mori pjesë në festën e Harper’s Bazaar Icons gjatë Javës së Modës në New York të premten, 6 shtator.

Ajo kishte veshur të njëjtin kostum gri të markës Berlut që Michael kishte veshur në festën e Oscars të Vanity Fair në shkurt.

Fansat e kanë vërejtur menjëherë kërë ngjashmëri dhe kanë filluar të postojnë në Twitter se kujt i shkon më shumë?

Ndër vajzat që njihet për përdorimin e shpeshtë të kostumeve është Blake Lively, e cila tashmë dihet për pasionin e saj që ka ndaj kostumeve dhe surprizon gjithnjë me stilin dhe kombinimin e tyre.

Si duket, këtë stil po e përqafon dhe Zendaya e cila së fundmi ka filluar të përdorë shumë kostumet.

Po ju kë pëlqeni më shumë? Zendaya-n apo Jordan-in e ri?

Votoni më poshtë