Sportive dhe me buqetë në dorë, Yuri Kim si kurrë më parë, dëgjon ‘kush kërcen napolonin’ nën tingujt e çiftelisë

Nga bukuritë e qytetit të “një mbi një dritareve” tek “kush kërcen napolonin” nën tingujt e çiftelisë; mesa duket ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim vijonë të jetë e mahnitur nga kultura shqiptare.

Këtë fundjavë ajo ka zgjedhur sërish ta kalojë larg zhurmave të kryeqytetit dhe presionit të politikës, ndërsa veshur sportive, me atlete dhe një këmishë të bardhë, shihet pranë një burri që luan me çifteli.

Yuri Kim ka publikuar foto e video afër një burri të moshuar i cili po i binte çiftelisë, ndërsa ajo vetë mban në duar mban një buqetë shumëngjyrëshe me lule.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on