Të shtëna me armë në qendër të Vlorës, plagosen dy persona

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në mbrëmje në qytetin e Vlorës, në rrugën Transballkanike.

Është mësuar se të plagosurit janë të afërm me njëri-tjetrin dhe ngjarja ka ndodhur në një lokal të qytetit te Vlorës. Sipas informacioneve të para, të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën teksa ende nuk dihet autori pasi ka qenë me maskë.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.