KRYESORE

"U hodh nga kati i pestë", humb jetën gruaja në Tiranë, dyshimet e policisë

"U hodh nga kati i pestë", humb jetën gruaja në

Një 60-vjeçare i ka dhënë fund jetës, teksa është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një lagje në ‘Rrugën e Dibrës’ në Tiranë, rreth orës 17:55.

Policia ka hedhur dyshimet se shtetësja B.K., vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ditari politik

Të fundit