Video/ Moderatorja shqiptare ‘ia mbledh’ stafit live në emision: “Po pushoni ia q****a robt”

Moderatorja e emisionit “Fakt” të televizionit fierak ‘Apollon Tv’, Marsela Divjaka, ka pasur një moment “të forteje” me stafin.

Ajo ka tejkaluar fjalorin dhe etikën në televizion duke shpërthyer drejt djemve të regjisë, të cilët mesa duket po e shqetësonin.

Teksa avokati Erion Besimaj, po fliste për temën  “Dështimi i Negociatave: Faji ynë apo i BE?” , moderatorja i drejtohet stafit të saj me nerva:

“Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!

Dy të ftuarit, Besimaj dhe avokati Altin Goxhaj janë habitur teksa nuk kanë reaguar pas reagimit të moderatores.

Videoja është publikuar nga Olti Curri në profilin e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

S’ke faj moter…moderatorja ketu duket kur jua mbledh stafit jo vetem te ftuarve…🥂

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on